Om IT-avdelingen

Fra ithjelp
Gå til: navigasjon, søk


Den sentrale IT-avdelingen (ITA) tilbyr standardiserte IKT-tjenester som skal støtte brukerne i sitt daglige virke med å utføre sine oppgaver.

ITA leverer et bredt spekter av IKT-tjenester, og har ansvar for infrastruktur, applikasjoner og brukerstøtte.

Innhold

Kontaktinformasjon

Postadresse: Besøksadresser: Telefon: +47 55 58 47 00
IT-avdelingen, UiB Ekspedisjon: Fax: +47 55 58 40 70
Postboks 7800 Nygårdsgaten 5, 4. etg. E-post: post@
5020 Bergen (Stein Rokkans hus) Registrer problem / spørsmål


Se også:



Organisasjonskart

Web-orgkart-ITA.gif


IT-direktør og stabsfunksjoner

Burheim.jpg


Tore Burheim

IT-direktør

Telefon: 555 84230

Mobil: 915 83 860

Tore.Burheim@uib.no




Chandini.jpg


Chandini Merkesvik

IT-sikkerhetsansvarlig, senioringeniør

Telefon: 55 58 66 06

Mobil: 468 80 731

Chandini.Merkesvik@uib.no



Administrasjon

Bjorke Kjersti.jpg

Kjersti Bjørke

Administrasjonssjef

Telefon: 555 84555

Mobil: 413 39 579

Kjersti.Bjorke@uib.no


Neset Wenche .jpg


Wenche Neset

Førstekonsulent

Telefon: 555 84208

Wenche.Neset@uib.no


Mary S R.jpg


Mary Stien Rørdal

Førstekonsulent

Telefon: 555 84204

Mary.Rordal@uib.no


J Mork.png

Jostein Mork

Overingeniør

Telefon: 555 84221

Mobil: 414 79 201

Jostein.Mork@uib.no



Telefonsentralen

Lien Trine.png

Anne-Chatrine Lien (Trine)

Førstesekretær, teamleder for telefonsentralen

Telefon: 555 8000

Mobil: 98 83 39 45

Anne-Chatrine.Lien@uib.no


Monsen.jpg


Aina Wangensten Monsen

Førstesekretær

Telefon: 555 89815

Aina.W.Monsen@uib.no


EsterMyhre.jpg


Ester Myhre

Sekretær

Telefon: 555 89812

Ester.Myhre@uib.no




Seksjon for brukerstøtte

Web-orgkart-brukerstøtte.gif



Seksjonsleder og stabsfunksjoner

Bergland Magne.jpg

Magne Bergland

Sjefingeniør, seksjonsleder

Telefon: 555 82251

Mobil: 480 96 660

Magne.Bergland@uib.no




Kleveland.jpg

Karl Kleveland

Førstekonsulent

Telefon: 555 84018

Mobil: 917 15 360

Fax: 555 89704

Karl.Kleveland@uib.no



Brukerstøttesenteret BRITA og brukerstøtte for ansatte

Gå til: Brukerstøtte for ansatte (BRITA)

Jon Steine.jpg

Jon Steine

Senioringeniør, gruppeleder, BRITA-leder

Telefon: 555 84490

Mobil: 975 57146

Jon.Steine@uib.no


MetteH.jpg

Mette Heggem

Senioringeniør, gruppeleder, områdeansvarlig Nygårdshøyden/Sentrum

Telefon: 555 89057

Mobil: 975 57 124

Mette.Heggem@uib.no


IreneHusa.jpg

Irene Ludvigsen Husa

Senioringeniør, gruppeleder, områdeansvarlig MatNat

Telefon: 555 84505

Mobil: 901 37 494

Irene.Husa@uib.no


LailaLangesæter.jpg

Laila Langesæter

Senioringeniør, gruppeleder, områdeansvarlig Årstad/Haukeland

Telefon: 555 89469

Mobil: 950 27 729

Laila.Langeseter@uib.no



Trond Åmdal

Overingeniør

Telefon: 555 89072

Mobil: 414 79 202

Trond.Amdal@uib.no


Arne Hansen.jpg

Arne Hansen

Overingeniør

Telefon: 555 84480

Mobil: 481 62 692

Arne.Hansen@uib.no


Morten Dragsnes.jpg

Morten Dragsnes

Overingeniør

Telefon: 555 84038

Mobil: 975 57 130

Morten.Dragsnes@uib.no



Sinan Sayan

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 86518

Mobil: 481 62 693

Sinan.Sayan@uib.no


Gunn Knutsen.jpg

Gunn Knutsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84225

Mobil: 996 26 050

Gunn.Knutsen@uib.no


Rune.jpg

Rune Grimstad

Overingeniør

Telefon: 555 82610

Mobil: 481 62 694

Rune.Grimstad@uib.no


Stian Abbedissen.jpg

Stian Abbedissen

Overingeniør

Telefon: 555 84112

Mobil: 406 35 783

Stian.Abbedissen@uib.no


Ole Arntzen

Overingeniør

Telefon: 555 84168

Mobil: 481 62 691

Ole.Arntzen@uib.no


Sivertsen.jpg

Inger Marie Loge Sivertsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84433

Mobil: 992 30 594

Inger.Sivertsen@uib.no


Askil Laastad.jpg

Askil G. Laastad

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84132

Mobil: 976 71 162

Askil.Laastad@uib.no


Heuvel Sander Arvan van der.jpg

Sander van den Heuvel

Overingeniør

Telefon: 555 89899

Mobil: 900 19 410

Sander.Heuvel@uib.no


Johnsen Line Mari.jpg

Line Mari Johnsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84023

Mobil: : 466 34 990

Line.Johnsen@uib.no


JarleJohnsen.jpg

Jarle Johnsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84010

Mobil: : 414 18 944

Jarle.Johnsen@uib.no


Buanes.jpg


Knut Erik Buanes

Overingeniør

Telefon: 555 89470

Mobil: : 480 14 159

Knut.Buanes@uib.no


TerjeM.JPG

Terje Midthus

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84055

Mobil: 917 06 549

Terje.Midthus@uib.no


Hedda.JPG

Hedda Dorthea Asperheim

Avdelingsingeniør (vikar)

Telefon: <NA>

Mobil: 930 14 600

Hedda.Asperheim@uib.no



RemySandhu.jpg

Remy Sandhu

Avdelingsingeniør (vikar)

Telefon: 55 58 40 56

Mobil: 951 18 975

Remy.Sandhu@uib.no



MortenU.jpg

Morten Ulveseth

Avdelingsingeniør (vikar)

Telefon: 55 58 41 41

Mobil: 997 58 920

Morten.Ulveseth@uib.no



Hawkar.png

Daniel Khalil

Avdelingsingeniør (vikar)

Telefon: <NA>

Mobil: 936 32 339

Hawkar.Khalil@uib.no



Brukerstøtte for studenter og drift av PC-stuer og undervisningsrom

Gå til: Brukerstøtte for studenter

Gå til: Brukerstøtte i undervisningsrom

Vårdal.jpg

Wenche Vårdal

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84213

Mobil: 917 36 221

Wenche.Vardal@uib.no


Bente T. Hellan

Overingeniør

Telefon: 555 82689

Mobil: 481 62 689

Bente.Hellan@uib.no


Lillestol.jpg

Frode Lillestøl

Overingeniør

Telefon: 555 86106

Mobil: 900 43 933

Frode.Lillestol@uib.no


Hoff.jpg

Stig Hoff

Overingeniør

Telefon: 555 84080

Mobil: 992 63 863

Stig.Hoff@uib.no


Inge Tørgersen.jpg

Inge Tøgersen

Overingeniør

Telefon: 555 89849

Mobil: 404 77 172

Inge.Togersen@uib.no


Gravvold Trond.jpg

Trond Gravvold

Overingeniør

Telefon: 555 84014

Mobil: 924 87 482

Trond.Gravvold@uib.no


Arild Grindheim.jpg

Arild Grindheim

Senioringeniør

Mobil: 906 79 970

Arild.Grindheim@uib.no



IT-assistenter

IT-assistentene har vaktordning ved fakultetene. Se:


Seksjon for infrastruktur

Web-orgkart-infrastruktur.gif



Seksjonsleder og stabsfunksjoner

Walde.jpg

Jan Kristian Walde Johnsen

Sjefingeniør, seksjonsleder

Telefon: 555 84238

Mobil: 917 15 378

Jan.Johnsen@uib.no




Fagområdet vitenskapelig databehandling


Alexandr Oltu

Senioringeniør, fung. gruppeleder

Telefon: 555 84144

Alexandr.Oltu@uib.no


Saerda Halifu

Overingeniør

Telefon: 555 84043

Saerda.Halifu@uib.no


Lorand Szentannai

Overingeniør

Telefon: 555 84083

Lorand.Szentannai@uib.no


Boris Wagner

Forsker II

Telefon:

Boris.Wagner@uib.no



Tore Linde.jpg

Tore Linde

Prosjektleder

Telefon: 555 84132

Mobil: 997 16 980

Tore.Linde@uib.no




Faggruppe Unix

Raymond.jpg


Raymond Kristiansen

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84216

Raymond.Kristiansen@uib.no


Lædre.jpg

Tor Lædre

Overingeniør

Telefon: 555 84058

Mobil: 958 01 892

Tor.Ladre@it.uib.no


Bernson.jpg

Morten-Christian Bernson

Senioringeniør

Telefon: 555 84081

Mobil: 909 95 002

mcb@uib.no


Ivan Vågenes.jpg

Ivan Vågenes

Overingeniør

Telefon: 555 88657

Mobil: 481 62 686

Ivan.Vaagenes@uib.no


Christiansen.jpg

Øyvind Hareide Christiansen

Overingeniør

Telefon 555 83820

Mobil: 466 10 126

Oyvind.Christiansen@uib.no


Karl Magnus Kolstø

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 83416

Karl.Kolsto@uib.no


Smedstad.jpg

Ingar Smedstad

Overingeniør

Telefon: 555 84653

Mobil: 917 23 819

Ingar.Smedstad@uib.no


Kind.jpg

Hans Morten Kind

Senioringeniør

Telefon: 555 84059

Mobil: 975 57 109

Kind@uib.no


Trond Davidsen

Overingeniør

Telefon: 555 84237

Mobil: 917 45 822

Fax: 555 84070

Trond.Davidsen@uib.no


KristianB.jpg

Kristian Carlos Botnen

Overingeniør

Telefon: 555 84254

Mobil: 952 18 147

Kristian.Botnen@uib.no



Hagen Stale.jpg

Ståle Hagen

Overingeniør

Telefon: 555 84 066

Stale.Hagen@uib.no


AndersVaage.jpg

Anders Vaage

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 89813

Mobil: 918 28 131

Anders.Vaage@uib.no



Daniel H.jpg

Daniel Huluka

Overingeniør

Telefon: 555 84061

Daniel.Huluka@uib.no





Fagområdet Windows

Holst.jpg

Kristian Holst

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84054

Mobil: 481 62 682

Kristian.Holst@uib.no


Berge.jpg

Knut Berge

Senioringeniør

Telefon: 555 84215

Mobil: 917 15 374

Knut.Berge@uib.no


Jarl Magnar Hansen

Senioringeniør

Telefon: 555 89069

Mobil: 907 74 464

Jarl.Hansen@uib.no


Hetlelid.jpg

Robert Hetlelid

Overingeniør

Telefon: 555 84057

Mobil: 957 70 054

Robert.Svendsen@uib.no


Christian Pedersen

Overingeniør

Telefon: 555 89061

Mobil: 992 05 959

Christian.Pedersen@uib.no


Marcel.jpg

Marcel Biebricher

Overingeniør

Telefon: 555 88799

Mobil: 994 37 676

Marcel.Biebricher@uib.no


Lill Eilertsen

Overingeniør

Telefon: 555 84645

Mobil: 953 96 280

Lill.Eilertsen@uib.no


Bidne.jpg

Svein Tore Bidne Bøe

Overingeniør

Telefon: 555 84588

Mobil: 456 99 829 Svein.Tore.Boee@uib.no


KjellFadnes.jpg

Kjell Fadnes

Overingeniør

Telefon: 555 84259

Mobil: : 458 81 311

Kjell.Fadnes@uib.no


RannveigU.jpg

Rannveig Ulvahaug

Avdelingsingeniør

Mobil: 415 10 204

Rannveig.Ulvahaug@uib.no





Fagområdet Nettverk

Kleppestø.jpg

Yngve Kleppestø

Overingeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84016

Mobil: 992 05 994

Fax: 555 84070

Yngve.Kleppesto@uib.no


Ellertsen.jpg

Jan I. Ellertsen

Senioringeniør

Telefon: 555 84009

Mobil: 917 15 362

Fax: 555 84070

Jan.Ellertsen@uib.no


Rudolf Krajewski.jpg

Rudolf Krajewski

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84064

Fax: 555 84070

Rudolf.Krajewski@uib.no


Raftevoll.jpg

Arild Raftevoll

Overingeniør

Telefon: 555 84051

Mobil: 958 01 884

Arild.Raftevoll@uib.no


Moktar.jpg

Naimah Putri Moktar

Avdelingsingeniør

Telefon: 55 58 40 02

Mobil: 466 26 713

Naimah.Moktar@uib.no


Matre C.jpg

Christian Matre

Overingeniør

Telefon: 55 58 40 06

Mobil: 452 56 778

Christian.Matre@uib.no




Fagområdet Telefoni


Sund.jpg

Bjørn Tore Sund

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84894

Mobil: 918 68 075

Bjorn.Sund@uib.no


Hagen.jpg

Svein Hagen

Overingeniør

Telefon: 555 84008

Mobil: 907 90 720

Fax: 555 84070

Svein.Hagen@uib.no


Frihagen.JPG

Anders Frihagen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 89462

Mobil: 924 54 690

Anders.Frihagen@uib.no



Seksjon for applikasjoner

Web-orgkart-applikasjoner.gif


Seksjonsleder og stabsfunksjoner

Storebø.jpg


Sidsel Storebø

Sjefingeniør, seksjonsleder applikasjoner

Telefon: 555 84084

Mobil: 917 15 450

Sidsel.Storebo@uib.no



Jordalen.jpg

Ronny Jordalen

Overingeniør, teknisk prosjektleder DigUiB

Telefon: 55 58 24 44

Mobil: 922 51 312

Ronny.Jordalen@uib.no





System- og applikasjonstjenester

BergheimAL.png

Anne Lise Bergheim

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84095

Mobil: 911 37 942

Anne.Lise.Bergheim@uib.no


Foss.jpg

Roger Foss

Overingeniør

Telefon: 555 84210

Mobil: 957 70 053

Roger.Foss@uib.no


Stølheim.jpg


Elin Stølheim

Overingeniør

Telefon: 555 84133

Mobil: 906 76 855

Elin.Stolheim@uib.no


Tuck.jpg


Angela Tuck

Senioringeniør

Telefon: 555 84004

Angela.Tuck@uib.no


100px-Terje.jpg


Terje Hidle

Overingeniør

Telefon 555 84231

Mobil: 913 83 591

Terje.Hidle@uib.no


Opedal-h.jpg

Helge Opedal

Senioringeniør

Telefon: 555 84071

Mobil: 970 70 907

Helge.Opedal@uib.no


Michael Eric Menk.jpg


Michael Eric Menk

Overingeniør

Telefon: 555 82269

Michael.Menk@uib.no


Jan Solsvik

Overingeniør

Telefon: 555 86721

Mobil: 917 15 377

Jan.Solsvik@uib.no



Beijersbergen I.jpg

Ivo Beijersbergen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84209

Ivo.Beijersbergen@uib.no



Nordgreen.jpg

Lennart Nordgreen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84088

Lennart.Nordgreen@uib.no



Birkhaug.jpg

Jørgen Birkhaug

Overingeniør

Mobil: 909 34 582

Jorgen.Birkhaug@uib.no





Fagområdet webutvikling

Aas.jpg

Gisle Aas

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 88996

Mobil: 932 41 450

Gisle.Aas@uib.no


Johannessen.jpg


Are Johannessen

Overingeniør

Telefon: 555 84138

Are.Johannessen@uib.no



A Østvoll.jpg

Amund Østvoll

Overingeniør

amund.ostvoll@uib.no




Ana P.jpg

Ana G. Pino

Overingeniør

Ana.Pino@uib.no






Fagområdet prosjekt, arkitektur, metode


Dotche.jpg


Chernet Dotche

Seniorrådgiver, gruppeleder

Telefon: 555 84087

Mobil: 934 15 274

chernet.dotche@uib.no

Bjørndal.jpg


Elin Bjørndal

Overingeniør

Telefon: 555 84155

Mobil: 957 62 483

Elin.Bjorndal@uib.no


Tumin.jpg


Sharil Tumin

Senioringeniør

Telefon: 555 84272

Mobil: 917 15 359

Sharil.Tumin@uib.no


Kolås.jpg


Cato Kolås

Senioringeniør

Telefon: 555 84245

Cato.Kolas@uib.no


Revheim.jpg


Johanne Berit Revheim

Overingeniør

Telefon: 555 84633

Johanne.Revheim@uib.no


Bringedal.jpg


Olav Bringedal

Overingeniør

Telefon: 555 89033

Olav.Bringedal@uib.no


Myren Anders.jpg


Anders Myren

Overingeniør

Telefon: 555 84670

Anders.Myren@uib.no


Ronny.jpg

Ronny Nordvik

Overingeniør

Telefon: 555 84100

Mobil, 950 59 414

Ronny.Nordvik@uib.no



Andre medarbeidere


C Kvarven.jpg

Cato Kvarven

IKT-lærling

Cato.Kvarven@uib.no




J Algroy.jpg

Joakim Algrøy

IKT-lærling

Joakim.Algroy@uib.no




Charlotte L.jpg


Charlotte Lingaas

IKT-lærling

Charlotte.Lingaas@uib.no




Alexander V.jpg

Alexander Viksøy

IKT-lærling

Alexander.Viksoy@uib.no



IT-assistenter


IT-hjelp Universitetet i Bergen | IT-avdelingen
Personlige verktøy
Navnerom

Varianter
Handlinger
NAVIGASJON
LENKER
Verktøy
Other languages and wiki's
Del
Skriv ut / eksporter