Forskjell mellom versjoner av «Om IT-avdelingen»

Fra ithjelp
Hopp til: navigasjon, søk
(Flytta telefonsentralen inn som del av administrasjonen, unntatt Karl som blir knytta til brukarstøtte og plassert direkte under seksjonsleiar. La til Livar Bergheim (telefon?) tilsvarande under applikasjonar (Opne data, midlertidig engasjement))
(Avslutninga på ein div-tagg var forsvunnen, og førte til ulik plassering av foto på resten av sida. -> fixa)
Linje 114: Linje 114:
 
[mailto:Jostein.Mork@adm.uib.no Jostein.Mork@adm.uib.no]
 
[mailto:Jostein.Mork@adm.uib.no Jostein.Mork@adm.uib.no]
  
 +
</div>
  
 
----
 
----
Linje 619: Linje 620:
  
  
</div>
 
  
 
== Seksjon for infrastruktur ==
 
== Seksjon for infrastruktur ==
Linje 1 117: Linje 1 117:
  
 
Avdelingsingeniør
 
Avdelingsingeniør
 +
 +
Mobil:
  
 
[mailto:Livar.Bergheim@adm.uib.no Livar.Bergheim@adm.uib.no]
 
[mailto:Livar.Bergheim@adm.uib.no Livar.Bergheim@adm.uib.no]

Revisjonen fra 28. jan. 2014 kl. 17:11


Den sentrale IT-avdelingen (ITA) tilbyr standardiserte IKT-tjenester som skal støtte brukerne i sitt daglige virke med å utføre sine oppgaver.

ITA leverer et bredt spekter av IKT-tjenester, og har ansvar for infrastruktur, applikasjoner og brukerstøtte.

Kontaktinformasjon

Postadresse: Besøksadresser: Telefon: +47 55 58 47 00
IT-avdelingen, UiB Ekspedisjon: Fax: +47 55 58 40 70
Postboks 7800 Nygårdsgaten 5, 4. etg. E-post: post@
5020 Bergen (Stein Rokkans hus) Registrer problem / spørsmål


Se også:


Organisasjonskart

Web-orgkart-ITA.gif


IT-direktør


Storebø.jpg


Sidsel Storebø

Sjefingeniør, fungerende IT-direktør

Telefon: 555 84230 / 555 84084

Mobil: 917 15 450

Sidsel.Storebo@adm.uib.no


Administrasjon

Bjorke Kjersti.jpg

Kjersti Bjørke

Administrasjonssjef

Telefon: 555 84555

Mobil: 976 00 294

Kjersti.Bjorke@adm.uib.no


Neset Wenche .jpg


Wenche Neset

Førstekonsulent

Telefon: 555 84208

Wenche.Neset@adm.uib.no


Mary S R.jpg


Mary Stien Rørdal

Førstekonsulent

Telefon: 555 84204

Mary.Rordal@adm.uib.no


J Mork.png


Jostein Mork

Overingeniør

Telefon: 555 84221

Mobil: 414 79 201

Jostein.Mork@adm.uib.no


Telefonsentralen

Lien Trine.png

Anne-Chatrine Lien (Trine)

Førstesekretær, teamleder for telefonsentralen

Telefon: 555 8000

Mobil: 98 83 39 45

Anne-Chatrine.Lien@adm.uib.no


Monsen.jpg


Aina-Katrin Monsen

Førstesekretær

Telefon: 555 89815

Aina-Katrin.Monsen@adm.uib.no


Ingunn Rutle

Sekretær

Telefon: 555 89020

Ingunn.Rutle@adm.uib.no


EsterMyhre.jpg


Ester Myhre

Sekretær

Telefon: 555 89812

Ester.Myhre@adm.uib.no


Seksjon for brukerstøtte

Web-orgkart-brukerstøtte.gif


Seksjonsleder og stabsfunksjoner


Jon Steine.jpg

Jon Steine

Senioringeniør, fungerende seksjonsleder for brukerstøtte Telefon: 555 84490

Mobil: 975 57146

Jon.Steine@adm.uib.no


Kleveland.jpg

Karl Kleveland

Førstekonsulent

Telefon: 555 84018

Mobil: 917 15 360 - VIP: 81600

Fax: 555 89704

Karl.Kleveland@adm.uib.no



Brukerstøttesenteret BRITA og brukerstøtte for ansatte

Gå til: Brukerstøtte for ansatte (BRITA)

Gravvold Trond.jpg

Trond Gravvold

Overingeniør, fungerende BRITA-leder

Telefon: 555 84014

Mobil: 924 87 482

Trond.Gravvold@adm.uib.no



MetteH.jpg

Mette Heggem

Senioringeniør, gruppeleder, områdeansvarlig Nygårdshøyden/Sentrum

Telefon: 555 89057

Mobil: 975 57 124 - VIP: 81272

Mette.Heggem@adm.uib.no


IreneHusa.jpg

Irene Ludvigsen Husa

Senioringeniør, gruppeleder, områdeansvarlig MatNat

Telefon: 555 84505

Mobil: 901 37 494

Irene.Husa@adm.uib.no


LailaLangesæter.jpg

Laila Langesæter

Senioringeniør, gruppeleder, områdeansvarlig Årstad/Haukeland

Telefon: 555 89469

Mobil: 950 27 729

Laila.Langeseter@adm.uib.no



Trond Åmdal

Overingeniør

Telefon: 555 89072

Mobil: 414 79 202 - VIP: 81716

Trond.Amdal@adm.uib.no


Arne Hansen.jpg

Arne Hansen

Overingeniør

Telefon: 555 84480

Mobil: 481 62 692

Arne.Hansen@adm.uib.no


Morten Dragsnes.jpg

Morten Dragsnes

Overingeniør

Telefon: 555 84038

Mobil: 975 57 130

Morten.Dragsnes@adm.uib.no



Sinan Sayan

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 86518

Mobil: 481 62 693

Sinan.Sayan@adm.uib.no


Gunn Knutsen.jpg

Gunn Knutsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84225

Mobil: 996 26 050

Gunn.Knutsen@adm.uib.no


Rune Grimstad

Overingeniør

Telefon: 555 82610

Mobil: 481 62 694

Rune.Grimstad@adm.uib.no


Stian Abbedissen.jpg

Stian Abbedissen

Overingeniør

Telefon: 555 84112

Mobil: 406 35 783

Stian.Abbedissen@adm.uib.no


Ole Arntzen

Overingeniør

Telefon: 555 84168

Mobil: 481 62 691

Ole.Arntzen@adm.uib.no


Sivertsen.jpg

Inger Marie Loge Sivertsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84433

Mobil: 992 30 594

Inger.Sivertsen@adm.uib.no


Askil Laastad.jpg

Askil G. Laastad

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84132

Mobil: 976 71 162

Askil.Laastad@adm.uib.no


Heuvel Sander Arvan van der.jpg

Sander van den Heuvel

Overingeniør

Telefon: 555 89899

Mobil: 900 19 410 - VIP: 81846

Sander.Heuvel@adm.uib.no


Johnsen Line Mari.jpg

Line Mari Johnsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84023

Mobil: : 466 34 990

Line.Johnsen@adm.uib.no


JarleJohnsen.jpg

Jarle Johnsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84010

Mobil: : 414 18 944

Jarle.Johnsen@adm.uib.no


Knut Erik Buanes

Overingeniør

Telefon: 555 89470

Mobil: : 480 14 159

Knut.Buanes@adm.uib.no


TerjeM.JPG

Terje Midthus

Avdelingsingeniør

Mobil: 917 06 549

Terje.Midthus@adm.uib.no


KjetilH.JPG

Kjetil Vedelden Heitmann

Avdelingsingeniør (vikar)

Telefon:

Mobil: 452 88 013

Kjetil.Heitmann@adm.uib.no


RannveigU.jpg

Rannveig Ulvahaug

Avdelingsingeniør (vikar)

Mobil: 453 92 378

Rannveig.Ulvahaug@adm.uib.no



Erling.JPG

Erling T. Langøigjelten

Avdelingsingeniør (vikar)

Mobil:

Erling.Langoigjelten@adm.uib.no





Brukerstøtte for studenter og drift av PC-stuer og undervisningsrom

Gå til: Brukerstøtte for studenter

Gå til: Brukerstøtte i undervisningsrom

Vårdal.jpg

Wenche Vårdal

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84213

Mobil: 917 36 221 - VIP: 81578

Wenche.Vardal@adm.uib.no


Bente T. Hellan

Overingeniør

Telefon: 555 82689

Mobil: 481 62 689

Bente.Hellan@adm.uib.no


Lillestol.jpg

Frode Lillestøl

Overingeniør

Telefon: 555 86106

Mobil: 900 43 933

Frode.Lillestol@adm.uib.no


Arild Fredriksen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 88658

Mobil: 481 62 685

Arild.Fredriksen@adm.uib.no


Hoff.jpg

Stig Hoff

Overingeniør

Telefon: 555 84080

Mobil: 992 63 863

Stig.Hoff@adm.uib.no


Inge Tørgersen.jpg

Inge Tøgersen

Overingeniør

Telefon: 555 89849

Mobil: 404 77 172

Inge.Togersen@adm.uib.no


KjellFadnes.jpg

Kjell Fadnes

Overingeniør

Telefon: 555 84259

Mobil: : 458 81 311

Kjell.Fadnes@adm.uib.no




IT-assistenter

IT-assistentene har vaktordning ved fakultetene. Se:


Seksjon for infrastruktur

Web-orgkart-infrastruktur.gif


Seksjonsleder og stabsfunksjoner

Walde.jpg

Jan Kristian Walde Johnsen

Sjefingeniør, seksjonsleder for infrastruktur

Telefon: 555 84238

Mobil: 917 15 378 - VIP: 81515

Jan.Johnsen@adm.uib.no



E Pedersen.jpg

Egil Pedersen

Senioringeniør

Telefon: 555 84061

Mobil: 908 99 740 - VIP: 81539

Egil.Pedersen@adm.uib.no




Faggruppe Unix

Raymond.jpg


Raymond Kristiansen

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84216

Raymond.Kristiansen@adm.uib.no


Lædre.jpg

Tor Lædre

Overingeniør

Telefon: 555 84058

Mobil: 958 01 892

Tor.Ladre@it.uib.no


Bernson.jpg

Morten-Christian Bernson

Overingeniør

Telefon: 555 84081

Mobil: 909 95 002 - VIP: 81760

mcb@uib.no


Ivan Vågenes.jpg

Ivan Vågenes

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 88657

Mobil: 481 62 686

Ivan.Vaagenes@adm.uib.no


Christiansen.jpg

Øyvind Hareide Christiansen

Overingeniør

Telefon 555 83820

Mobil: 466 10 126

Oyvind.Christiansen@adm.uib.no


Karl Magnus Kolstø

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 83416

Karl.Kolsto@adm.uib.no


Smedstad.jpg

Ingar Smedstad

Overingeniør

Telefon: 555 84653

Mobil: 917 23 819

Ingar.Smedstad@adm.uib.no


Kind.jpg

Hans Morten Kind

Senioringeniør

Telefon: 555 84059

Mobil: 975 57 109 - VIP: 81222

Kind@adm.uib.no


Trond Davidsen

Overingeniør

Telefon: 555 84237

Mobil: 917 45 822 - VIP: 81822

Fax: 555 84070

Trond.Davidsen@adm.uib.no


KristianB.jpg

Kristian Carlos Botnen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84254

Mobil: 952 18 147

Kristian.Botnen@adm.uib.no



Hagen Stale.jpg

Ståle Hagen

Overingeniør

Telefon: 555 84 066

Stale.Hagen@adm.uib.no


AndersVaage.jpg

Anders Vaage

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 89813

Mobil: 918 28 131

Anders.Vaage@adm.uib.no




Fagområdet Windows

Holst.jpg

Kristian Holst

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84054

Mobil: 481 62 682

Kristian.Holst@adm.uib.no


Berge.jpg

Knut Berge

Overingeniør

Telefon: 555 84215

Mobil: 917 15 374 - VIP: 81564

Knut.Berge@adm.uib.no


Jarl Magnar Hansen

Overingeniør

Telefon: 555 89069

Mobil: 907 74 464 - VIP: 81726

Jarl.Hansen@adm.uib.no


Hetlelid.jpg

Robert Hetlelid

Overingeniør

Telefon: 555 84057

Mobil: 957 70 054

Robert.Svendsen@adm.uib.no


Christian Pedersen

Overingeniør

Telefon: 555 89061

Mobil: 992 05 959 - VIP: 81230

Christian.Pedersen@adm.uib.no


Marcel.jpg

Marcel Biebricher

Overingeniør

Telefon: 555 88799

Mobil: 405 52 689

Marcel.Biebricher@adm.uib.no


Lill Eilertsen

Overingeniør

Telefon: 555 84645

Mobil: 953 96 280

Lill.Eilertsen@adm.uib.no


Reiso S.jpg

Sigve Reiso

Overingeniør

Telefon: 555 84198

Sigve.Reiso@adm.uib.no



Bidne.jpg

Svein Tore Bidne

Overingeniør

Telefon: 555 84588

Mobil: 480 14 170 Svein.Tore.Bidne@adm.uib.no




Fagområdet Nettverk

Kleppestø.jpg

Yngve Kleppestø

Overingeniør, fungerende gruppeleder

Telefon: 555 84016

Mobil: 992 05 994 - VIP 81784

Fax: 555 84070

Yngve.Kleppesto@adm.uib.no


Ellertsen.jpg

Jan I. Ellertsen

Senioringeniør

Telefon: 555 84009

Mobil: 917 15 362 - VIP: 81577

Fax: 555 84070

Jan.Ellertsen@adm.uib.no


Rudolf Krajewski.jpg

Rudolf Krajewski

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84064

Fax: 555 84070

Rudolf.Krajewski@adm.uib.no


Raftevoll.jpg

Arild Raftevoll

Overingeniør

Telefon: 555 84051

Mobil: 958 01 884 - VIP: 81662

Arild.Raftevoll@adm.uib.no


Moktar.jpg

Naimah Putri Moktar

Avdelingsingeniør

Telefon: 55 58 40 02

Mobil: 466 26 713

Naimah.Moktar@adm.uib.no




Fagområdet Telefoni


Sund.jpg

Bjørn Tore Sund

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84894

Mobil: 918 68 075

Bjorn.Sund@adm.uib.no


Hagen.jpg

Svein Hagen

Overingeniør

Telefon: 555 84008

Mobil: 907 90 720 - VIP: 81501

Fax: 555 84070

Svein.Hagen@adm.uib.no


Frihagen.JPG

Anders Frihagen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 89462

Mobil: 924 54 690

Anders.Frihagen@adm.uib.no


Seksjon for applikasjoner

Web-orgkart-applikasjoner.gif


Seksjonsleder og stabsfunksjoner

Bergland Magne.jpg

Magne Bergland

Sjefingeniør, fungerende seksjonsleder for applikasjoner

Telefon: 555 82251

Mobil: 480 96 660 - VIP: 81814

Magne.Bergland@adm.uib.no



Livar Bergheim

Avdelingsingeniør

Mobil:

Livar.Bergheim@adm.uib.no




System- og applikasjonstjenester

BergheimAL.png

Anne Lise Bergheim

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84095

Mobil: 911 37 942

Anne.Lise.Bergheim@adm.uib.no


Foss.jpg

Roger Foss

Overingeniør

Telefon: 555 84210

Mobil: 957 70 053 - VIP: 81675

Roger.Foss@adm.uib.no


Stølheim.jpg


Elin Stølheim

Overingeniør

Telefon: 555 84133

Mobil: 906 76 855

Elin.Stolheim@adm.uib.no


Tuck.jpg


Angela Tuck

Senioringeniør

Telefon: 555 84004

Angela.Tuck@adm.uib.no


100px-Terje.jpg


Terje Hidle

Overingeniør

Telefon 555 84231

Mobil: 913 83 591

Terje.Hidle@adm.uib.no


Opedal-h.jpg

Helge Opedal

Senioringeniør

Telefon: 555 84071

Mobil: 970 70 907

Helge.Opedal@adm.uib.no


Ronny.jpg

Ronny Nordvik

Overingeniør

Telefon: 555 84100

Mobil, 950 59 414 - VIP: 81650

Ronny.Nordvik@adm.uib.no


Michael Eric Menk.jpg


Michael Eric Menk

Overingeniør

Telefon: 555 82269

Michael.Menk@adm.uib.no


Jan Solsvik

Overingeniør

Telefon: 555 86721

Mobil: 917 15 377

Jan.Solsvik@adm.uib.no



Beijersbergen I.jpg

Ivo Beijersbergen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84209

Ivo.Beijersbergen@adm.uib.no



Raj.jpg

Dishanker Raj

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84085

Dishanker.Raj@adm.uib.no



Nordgreen.jpg

Lennart Nordgreen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84088

Lennart.Nordgreen@adm.uib.no




Fagområdet webutvikling

Aas.jpg

Gisle Aas

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 88996

Mobil: 932 41 450

Gisle.Aas@adm.uib.no


Johannessen.jpg


Are Johannessen

Overingeniør

Telefon: 555 84138

Are.Johannessen@adm.uib.no


Torsten E.jpg

Torsten Eriksson

Overingeniør

Torsten.Eriksson@adm.uib.no


Stein Magne Bjørklund.jpg

Stein Magne Bjørklund

Overingeniør

Telefon: 555 84082

Stein.Bjorklund@adm.uib.no




Fagområdet prosjekt, arkitektur, metode


Dotche.jpg


Chernet Dotche

Seniorrådgiver, gruppeleder

Telefon: 555 84087

Mobil: 934 15 274

chernet.dotche@adm.uib.no

Bjørndal.jpg


Elin Bjørndal

Overingeniør

Telefon: 555 84155

Mobil: 957 62 483

Elin.Bjorndal@adm.uib.no


Tumin.jpg


Sharil Tumin

Senioringeniør

Telefon: 555 84272

Mobil: 917 15 359 - VIP: 81576

Sharil.Tumin@adm.uib.no


Kolås.jpg


Cato Kolås

Senioringeniør

Telefon: 555 84245

Cato.Kolas@adm.uib.no


Revheim.jpg


Johanne Berit Revheim

Overingeniør

Telefon: 555 84633

Johanne.Revheim@adm.uib.no


Bringedal.jpg


Olav Bringedal

Overingeniør

Telefon: 555 89033

Olav.Bringedal@adm.uib.no


Myren Anders.jpg


Anders Myren

Overingeniør

Telefon: 555 84670

Anders.Myren@adm.uib.no




Andre medarbeidere


Eivindl.JPG

Eivind Nygård

IKT-lærling

Telefon: 555 84233

Mobil: 406 18 533

Eivind.Nygard@adm.uib.no


OyvindLiland.jpg

Øyvind Skeie Liland

IKT-lærling

Telefon: <ukjent>

Mobil: 407 63 103

Oyvind.Liland@adm.uib.no



SanderRod.jpg

Sander Rød

IKT-lærling

Telefon: <ukjent>

Mobil: 926 73 458

Sander.Rod@adm.uib.no



Martinel.jpg

Martine Lilletvedt

Kontorfaglærling

Telefon: 555 84203

Martine.Lilletvedt@adm.uib.no





Eirik.JPG

Eirik Halseth

IKT-lærling

Telefon: <NONE>

Eirik.Halseth@adm.uib.no


Sarwar.JPG

Sarwar Hassanzadeh

IKT-lærling

Telefon: <NONE>

Sarwar.Hassanzadeh@adm.uib.no


ToreJan.JPG

Tore Jan Sandboe

IKT-lærling

Telefon: <NONE>

Tore.Sandboe@adm.uib.no


IT-assistenter