Forskjell mellom versjoner av «Om IT-avdelingen»

Fra ithjelp
Hopp til: navigasjon, søk
(La til foto av Kjersti Bjørke)
(Flytta Kristian Botnen til ny stilling i Linux/Mac klientdrift. La til ny midlertidig tilsett i Windows 7 konverteringsprosjekt Andreas Teigland.)
Linje 418: Linje 418:
  
  
[[image:KristianB.jpg|100px|right]]
+
[[image:Andreas_Teigland.jpg|100px|right]]
  
Kristian Carlos Botnen
+
Andreas Teigland
  
 
Avdelingsingeniør
 
Avdelingsingeniør
Linje 426: Linje 426:
 
Windows 7 konverteringsprosjekt
 
Windows 7 konverteringsprosjekt
  
Mobil: 407 22 172
+
Mobil:
  
[mailto:Kristian.Botnen@adm.uib.no Kristian.Botnen@adm.uib.no]
+
[mailto:Andreas.Teigland@adm.uib.no Andreas.Teigland@adm.uib.no]
  
  
Linje 799: Linje 799:
 
Hans Morten Kind
 
Hans Morten Kind
  
Senioringeniør, gruppeleder
+
Senioringeniør
  
 
Telefon: 555 84059
 
Telefon: 555 84059
Linje 821: Linje 821:
  
  
 +
 +
[[image:KristianB.jpg|100px|right]]
 +
 +
Kristian Carlos Botnen
 +
 +
Avdelingsingeniør
 +
 +
Mobil: 407 22 172
 +
 +
[mailto:Kristian.Botnen@adm.uib.no Kristian.Botnen@adm.uib.no]
  
 
</div>
 
</div>

Revisjonen fra 16. jan. 2012 kl. 12:29


Kontaktinformasjon

Postadresse: Besøksadresser: Telefon: 555 84700
IT-avdelingen, UiB Ekspedisjon: Fax: 555 84299 / 555 84070
Postboks 7800 Nygårdsgaten 5, 4. etg. E-post: post@
5020 Bergen (Stein Rokkans hus) Registrer problem / spørsmål



Organisasjonskart

Web-orgkart-ITA.gif



IT-direktør med administrasjon


Evensen Thomas .jpg


Thomas Evensen

IT-direktør

Telefon: 555 84230

Mobil: 932 48 084

Thomas.Evensen@adm.uib.no


Bjorke Kjersti.jpg

Kjersti Bjørke

Administrasjonssjef

Telefon: 555 84555

Mobil: 976 00 294

Kjersti.Bjorke@adm.uib.no


Neset Wenche .jpg


Wenche Neset

Førstekonsulent

Telefon: 555 84208

Wenche.Neset@adm.uib.no


Ove Helge Jeppesen

Overingeniør

Telefon: 555 84115

Ove.Jeppesen@adm.uib.no


Jostein Mork.jpg


Jostein Mork

Overingeniør

Telefon: 555 84221

Mobil: 414 79 201

Jostein.Mork@adm.uib.no



Seksjon for brukerstøtte

Web-orgkart-brukerstøtte.gif


Seksjonssjef

Bergland Magne.jpg

Magne Bergland

Sjefingeniør

Telefon: 555 82251

Mobil: 480 96 660 - VIP: 81814

Magne.Bergland@adm.uib.no



Brukerstøttesenter (BRITA)

Jon Steine.jpg

Jon Steine

Overingeniør, gruppeleder,
fungerende områdeansvarlig MatNat

Telefon: 555 84490

Mobil: 975 57146

Jon.Steine@adm.uib.no


Gravvold Trond.jpg

Trond Gravvold

Overingeniør, Teknisk støtte/nestleder BRITA

Telefon: 555 84014

Mobil: 924 87 482

Trond.Gravvold@adm.uib.no




Brukerstøtte for ansatte

MetteH.jpg

Mette Heggem

Overingeniør, gruppeleder, områdeansvarlig Nygårdshøyden/Sentrum

Telefon: 555 89057

Mobil: 975 57 124 - VIP: 81272

Mette.Heggem@adm.uib.no


Holst.jpg

Kristian Holst

Overingeniør, gruppeleder, områdeansvarlig Årstad/Haukeland

Telefon: 555 84054

Mobil: 481 62 682

Kristian.Holst@adm.uib.no


Trond Åmdal

Overingeniør

Telefon: 555 89072

Mobil: 414 79 202 - VIP: 81716

Trond.Amdal@adm.uib.no


Arne Hansen.jpg

Arne Hansen

Overingeniør

Telefon: 555 84480

Mobil: 481 62 692

Arne.Hansen@adm.uib.no


Morten Dragsnes.jpg

Morten Dragsnes

Overingeniør

Telefon: 555 84038

Mobil: 975 57 130

Morten.Dragsnes@adm.uib.no



Sinan Sayan

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 86518

Mobil: 481 62 693

Sinan.Sayan@adm.uib.no


Gunn Knutsen.jpg

Gunn Knutsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84225

Mobil: 996 26 050

Gunn.Knutsen@adm.uib.no


Rune Grimstad

Overingeniør

Telefon: 555 82610

Mobil: 481 62 694

Rune.Grimstad@adm.uib.no


Urtveit.jpg

Odd Arild Urtveit

Overingeniør

Telefon: 555 84028

Mobil: 406 30 949

Odd.Urtveit@adm.uib.no


Stian Abbedissen.jpg

Stian Abbedissen

Overingeniør

Telefon: 555 84112

Mobil: 406 35 783

Stian.Abbedissen@adm.uib.no


Ole Arntzen

Overingeniør

Telefon: 555 84168

Mobil: 481 62 691

Ole.Arntzen@adm.uib.no


Sivertsen.jpg

Inger Marie Loge Sivertsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84433

Mobil: 992 30 594

Inger.Sivertsen@adm.uib.no


Askil Laastad.jpg

Askil G. Laastad

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84132

Mobil: 976 71 162

Askil.Laastad@adm.uib.no


Heuvel Sander Arvan van der.jpg

Sander van den Heuvel

Overingeniør

Telefon: 555 89899

Mobil: 900 19 410 - VIP: 81846

Sander.Heuvel@adm.uib.no


Johnsen Line Mari.jpg

Line Mari Johnsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84023

Mobil: : 466 34 990

Line.Johnsen@adm.uib.no


JarleJohnsen.jpg

Jarle Johnsen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84010

Mobil: : 414 18 944

Jarle.Johnsen@adm.uib.no


KjellFadnes.jpg

Kjell Fadnes

Avdelingsingeniør

(midlertidig)

Telefon: 555 84095

Mobil: : 452 80 817

Kjell.Fadnes@adm.uib.no


FrodeHatlevik.jpg

Frode Severin Hatlevik

Avdelingsingeniør

Windows 7 konverteringsprosjekt

Telefon: 555 84095

Mobil: 452 06 900

Frode.Hatlevik@adm.uib.no


MonaEA.jpg

Mona Elise Arntzen

Avdelingsingeniør

Windows 7 konverteringsprosjekt

Mobil: 452 38 140

Mona.Arntzen@adm.uib.no


Andreas Teigland.jpg

Andreas Teigland

Avdelingsingeniør

Windows 7 konverteringsprosjekt

Mobil:

Andreas.Teigland@adm.uib.no


GeirThomas.jpg

Geir Thomas Jakobsen

Avdelingsingeniør

Windows 7 konverteringsprosjekt

Mobil: 406 33 043

Geir.Jakobsen@adm.uib.no




Brukerstøtte for studenter og drift av PC-stuer og undervisningsrom

Vårdal.jpg

Wenche Vårdal

Overingeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84213

Mobil: 917 36 221 - VIP: 81578

Wenche.Vardal@adm.uib.no


Bente T. Hellan

Overingeniør

Telefon: 555 82689

Mobil: 481 62 689

Bente.Hellan@adm.uib.no


Jon Eikhaug.jpg

Jon Eikhaug

Overingeniør

Telefon: 555 84259

Mobil: 414 18 943

Jon.Eikhaug@adm.uib.no


Lillestol.jpg

Frode Lillestøl

Overingeniør

Telefon: 555 86106

Mobil: 900 43 933

Frode.Lillestol@adm.uib.no


Arild Fredriksen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 88658

Mobil: 481 62 685

Arild.Fredriksen@adm.uib.no


Hoff.jpg

Stig Hoff

Overingeniør

Telefon: 555 84080

Mobil: 992 63 863

Stig.Hoff@adm.uib.no


Inge Tørgersen.jpg

Inge Tøgersen

Overingeniør

Telefon: 555 89849

Mobil: 404 77 172

Inge.Togersen@adm.uib.no



PC-vakter

PC-vaktene har vaktordning ved fakultetene. Se:



Telefonsentralen

E Johnsen.jpg

Elin Johnsen

Konsulent, gruppeleder for telefonsentralen

Telefon: 555 82114

Elin.Johnsen@adm.uib.no


Espeland.jpg


Eli Espeland

Sekretær

Telefon: 555 89812

Eli.Espeland@adm.uib.no


Kleveland.jpg

Karl Kleveland

Førstekonsulent

Telefon: 555 84018

Mobil: 917 15 360 - VIP: 81600

Fax: 555 89704

Karl.Kleveland@adm.uib.no


Monsen.jpg


Aina-Katrin Monsen

Førstesekretær

Telefon: 555 89815

Aina-Katrin.Monsen@adm.uib.no


Ingunn Rutle

Sekretær

Telefon: 555 89020

Ingunn.Rutle@adm.uib.no


Seksjon for infrastruktur

Web-orgkart-infrastruktur.gif


Seksjonsjef

Walde.jpg

Jan Kristian Walde Johnsen

Sjefingeniør

Telefon: 555 84238

Mobil: 917 15 378 - VIP: 81515

Jan.Johnsen@adm.uib.no




Faggruppe Unix

E Pedersen.jpg

Egil Pedersen

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84061

Mobil: 908 99 740 - VIP: 81539

Egil.Pedersen@adm.uib.no


Abbedissen.jpg

Kjell Rune Abbedissen

Overingeniør

Telefon: 555 84062

Mobil: 917 15 376 - VIP 81575

Kjell.Abbedissen@adm.uib.no


Lædre.jpg

Tor Lædre

Overingeniør

Telefon: 555 84058

Mobil: 958 01 892 - VIP: 81658

Tor.Ladre@adm.uib.no


Bernson.jpg

Morten-Christian Bernson

Overingeniør

Telefon: 555 84081

Mobil: 909 95 002 - VIP: 81760

mcb@uib.no


Ivan Vågenes.jpg

Ivan Vågenes

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 88657

Mobil: 481 62 686

Ivan.Vaagenes@adm.uib.no


Christiansen.jpg

Øyvind Hareide Christiansen

Overingeniør

Telefon 555 83820

Mobil: 466 10 126

Oyvind.Christiansen@adm.uib.no


Karl Magnus Kolstø

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 83416

Karl.Kolsto@adm.uib.no


Pierce.jpg

Frank H. Pierce

Overingeniør

Telefon: 555 84066

Mobil: 413 00 207 - VIP: 81239

Frank.Pierce@adm.uib.no


Jan Ivar Beddari

Overingeniør

Telefon: 555 89813

Jan.Ivar.Beddari@adm.uib.no



Smedstad.jpg

Ingar Smedstad

Overingeniør

Telefon: 555 84653

Mobil: 917 23 819

Ingar.Smedstad@adm.uib.no


Kind.jpg

Hans Morten Kind

Senioringeniør

Telefon: 555 84059

Mobil: 975 57 109 - VIP: 81222

Kind@adm.uib.no


Trond Davidsen

Overingeniør

Telefon: 555 84237

Mobil: 917 45 822 - VIP: 81822

Fax: 555 84070

Trond.Davidsen@adm.uib.no


KristianB.jpg

Kristian Carlos Botnen

Avdelingsingeniør

Mobil: 407 22 172

Kristian.Botnen@adm.uib.no



Fagområdet Windows

Braathen.jpg

Jan Inge Bråthen

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84052

Mobil: 970 70 914 - VIP: 81706

jib@uib.no


Berge.jpg

Knut Berge

Overingeniør

Telefon: 555 84215

Mobil: 917 15 374 - VIP: 81564

Knut.Berge@adm.uib.no


Jarl Magnar Hansen

Overingeniør

Telefon: 555 89069

Mobil: 907 74 464 - VIP: 81726

Jarl.Hansen@adm.uib.no


Hetlelid.jpg

Robert Hetlelid

Overingeniør

Telefon: 555 84057

Mobil: 957 70 054

Robert.Svendsen@adm.uib.no


Christian Pedersen

Overingeniør

Telefon: 555 89061

Mobil: 992 05 959 - VIP: 81230

Christian.Pedersen@adm.uib.no


Blikeng.jpg

Andreas Blikeng

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84003

Mobil: 920 72 939

Andreas.Blikeng@adm.uib.no


Marcel.jpg

Marcel Biebricher

Overingeniør

Telefon: 555 88799

Mobil: 405 52 689

Marcel.Biebricher@adm.uib.no


Lill Eilertsen

Overingeniør

Telefon: 555 84645

Mobil: 953 96 280

Lill.Eilertsen@adm.uib.no


Reiso S.jpg

Sigve Reiso

Overingeniør

Telefon: 555 84198

Sigve.Reiso@adm.uib.no




Fagområdet Nettverk

Ellertsen.jpg

Jan I. Ellertsen

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84009

Mobil: 917 15 362 - VIP: 81577

Fax: 555 84070

Jan.Ellertsen@adm.uib.no


Andersen.jpg

Helge Andersen

Overingeniør

Telefon: 555 84006

Mobil: 906 86 148 - VIP: 81502

Fax: 555 84070

Helge.Andersen@adm.uib.no


Kleppestø.jpg

Yngve Kleppestø

Overingeniør

Telefon: 555 84016

Mobil: 992 05 994 - VIP 81784

Fax: 555 84070

Yngve.Kleppesto@adm.uib.no


Rudolf Krajewski.jpg

Rudolf Krajewski

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 84064

Rudolf.Krajewski@adm.uib.no



Raftevoll.jpg

Arild Raftevoll

Overingeniør

Telefon: 555 84051

Mobil: 958 01 884 - VIP: 81662

Arild.Raftevoll@adm.uib.no




Fagområdet Telefoni


Sund.jpg

Bjørn Tore Sund

Overingeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84894

Mobil: 918 68 075

Bjorn.Sund@adm.uib.no


Hagen.jpg

Svein Hagen

Overingeniør

Telefon: 555 84008

Mobil: 907 90 720 - VIP: 81501

Fax: 555 84070

Svein.Hagen@adm.uib.no


Frihagen.JPG

Anders Frihagen

Avdelingsingeniør

Telefon: 555 89462

Anders.Frihagen@adm.uib.no


Seksjon for applikasjoner

Web-orgkart-applikasjoner.gif


Seksjonssjef/stab

Storebø.jpg


Sidsel Storebø

Sjefingeniør

Telefon: 555 84084

Mobil: 917 15 450

Sidsel.Storebo@adm.uib.no


Dotche.jpg


Chernet Dotche

Seniorrådgiver

Telefon: 555 84087

Mobil: 934 15 274

chernet.dotche@adm.uib.no




Fagområdet IA - Integrasjon og applikasjonsutvikling

Helge Opedal

Overingeniør

Telefon: 555 84071

Mobil: 970 70 907

Helge.Opedal@adm.uib.no


Kolås.jpg


Cato Kolås

Overingeniør

Telefon: 555 84245

Cato.Kolas@adm.uib.no


Ronny Nordvik

Overingeniør

Telefon: 555 84100

Mobil, 950 59 414 - VIP: 81650

Ronny.Nordvik@adm.uib.no


Revheim.jpg


Johanne Berit Revheim

Overingeniør

Telefon: 555 84633

Johanne.Revheim@adm.uib.no


Bringedal.jpg


Olav Bringedal

Overingeniør

Telefon: 555 89033

Olav.Bringedal@adm.uib.no


Johannessen.jpg


Are Johannessen

Overingeniør

Telefon: 555 84138

Are.Johannessen@adm.uib.no


Aas.jpg


Gisle Aas

Senioringeniør

Telefon: 555 88996

Mobil: 932 41 450

Gisle.Aas@adm.uib.no


Michael Eric Menk.jpg


Michael Eric Menk

Overingeniør

Telefon: 555 82269

Michael.Menk@adm.uib.no


Raymond.jpg


Raymond Kristiansen

Overingeniør

Telefon: 555 84216

Raymond.Kristiansen@adm.uib.no


Jan Solsvik

Overingeniør

Telefon: 555 86721

Mobil: 917 15 377

Jan.Solsvik@adm.uib.no




Fagområdet BAD - Basisapplikasjoner og drift

Aabrek.jpg


Vagar Aabrek

Senioringeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84020

Mobil: 958 01 888, VIP: 81690

Vagar.Aabrek@adm.uib.no


Foss.jpg


Roger Foss

Overingeniør

Telefon: 555 84210

Mobil: 957 70 053 - VIP: 81675

Foss@adm.uib.no Roger Foss@adm.uib.no


Hasselgren.jpg


Vivi Hasselgren

Overingeniør

Telefon: 555 84205

Vivi.Hasselgren@adm.uib.no


Lohne.jpg


Randi Strand Lohne

Overingeniør

Telefon: 555 84206

Randi.Lohne@adm.uib.no


Stølheim.jpg


Elin Stølheim

Overingeniør

Telefon: 555 84133

Mobil: 906 76 855

Elin.Stolheim@adm.uib.no


Tuck.jpg


Angela Tuck

Overingeniør

Telefon: 555 84004

Angela.Tuck@adm.uib.no


100px-Terje.jpg


Terje Hidle

Overingeniør

Telefon 555 84231

Mobil: 913 83 591

Terje.Hidle@adm.uib.no




Fagområdet IDA - Identitet og dataforvaltning

Bjørndal.jpg


Elin Bjørndal

Overingeniør, gruppeleder

Telefon: 555 84155

Mobil: 957 62 483

Elin.Bjorndal@adm.uib.no


Tumin.jpg


Sharil Tumin

Senioringeniør

Telefon: 555 84272

Mobil: 917 15 359 - VIP: 81576

Sharil.Tumin@adm.uib.no


Bertelsen.jpg


Ronny Bertelsen

Overingeniør

Telefon: 555 84254

Mobil: 480 96 677

Ronny.Bertelsen@adm.uib.no




Andre medarbeidere

PC-vakter


Mailinn e hjornevik.jpg


Mailinn E. Hjørnevik

Kontorfaglærling

Mailinn.Hjornevik@adm.uib.no

Telefon: 555 84209 / 84223


DSC03798.jpg


Tore Jan Sandboe

IKT-lærling

Mobil: 928 84 046

Tore.Sandboe@adm.uib.no


DSC03797.jpg


Jo Kim Engesæter

IKT-lærling

Mobil: 405 56 667

Jo.Engesater@adm.uib.no


Simen.JPG

Simen Almestad

IKT-lærling

Telefon: 555 84505

Mobil: 926 76 543


Simen.Almestad@adm.uib.no


Simon.JPG

Simon Nilssen

IKT-lærling

Telefon: 555 83819



Simon.Nilssen@adm.uib.no


Eivindl.JPG

Eivind Nygård

IKT-lærling

Telefon: 555 84233

Mobil: 926 73 458


Eivind.Nygard@adm.uib.no


Joarl.jpg

Joar Hindenes

IKT-lærling

Telefon: 555 88987

Mobil: 407 63 103

Joar.Hindenes@adm.uib.no